Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

    25 вересня відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІХ сесії районної ради, якому передувало засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку під головуванням І.Л.Хавелова. На засіданні начальник фінансового відділу районної державної адміністрації В.М.Татаренко  надав пропозиції щодо внесення змін до районного бюджету стосовно прийняття наданих бюджетних трансфертів, виділення додаткових коштів на виконання статті 77 Бюджетного кодексу, внесення змін до кошторисів з метою забезпечення виплати заробітної плати та оплати енергоносіїв. Всі пропозиції були розглянуті за участю  керівників бюджетних установ та погоджені комісією.

    На пленарному засіданні депутати вирішили  доручити постійній  комісії районної ради з політико-правових питань, депутатської діяльності та власності (голова Рибалка О.І.). провести роботу по уточненню кола об’єктів спільної та комунальної власності та підготувати пропозиції щодо їх  впорядкування в умовах ліквідації району.

   Депутати розглянули питання порядку денного: внесли зміни до районної Програми поповнення місцевого матеріального резерву для виконання заходів, спрямованих на запобігання, ліквідацію надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Дворічанському районі на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21 лютого 2019 року №546-VІІ; затвердили зміни до районного бюджету та прийняли рішення щодо оренди нежитлових приміщень, зокрема  для виборчих комісій.

   Голова районної ради Г.Г.Турбаба проінформувала присутніх про  реалізацію та  презентацію мініпроєктів переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє», про кадрові зміни, про підготовку до чергової сесії районної ради. Г.Г.Турбаба звернулася до присутніх з проханням  провести виборчу кампанію, дотримуючись вимог чинного законодавства, етики поведінки, з тим, щоб після завершення виборів  продовжувати спільно працювати на благо громади.

Хто на сайті

На сайті 9 гостей та користувачі відсутні