Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Громади Дворічанщини беруть активну участь у конкурсах, грантах,в тому числі міжнародних,  з метою залучення додаткових коштів для втілення в життя  проєктів розвитку.  Доброю традицією стала участь в обласному конкурсі «Разом в майбутнє». Щороку дворічани мають переможців, і реалізують соціально значимі проєкти. Цього року ініціативні групи  виграли три мініпроєкти.

Ініціативна група, яка складається  з активних ветеранів Дворічанської організації ветеранів України та працівників територіального центру Дворічанського району, за підтримки Благодійного фонду Дмитра Шенцева і співфінансування Тавільжанської сільської ради  реалізувала  проєкт соціальної дії «Комфортні умови – для людей «щасливого» віку», мета якого: створення комфортних, які відповідають технічним та санітарним вимогам до перукарень умов, шляхом облаштування перукарні сучасним обладнанням; підтримання ветеранів району у здійсненні їх мрії, перетворюючи старість з болісного тривалого періоду у прекрасний відрізок життя, наповнений бажанням жити. Бюджет проєкту склав 44,440 тис.грн, з них співфінансування з обласного бюджету – 22,220 тис.грн., з районного бюджету- 20,000 тис.грн та кошти конкурсанта- 2,220 тис.грн.

Перед початком нового навчального року дуже актуальним було втілення в життя  освітніх мініпроєктів. Після усіх «сюрпризів» минулого року, таких як «карантин» і «самоізоляція», можливість зустрітись в стінах рідної школи, поспілкуватись наживо  виявилась найбільшим подарунком  для здобувачів освіти. А ще для учнів Богданівськї і Топільської шкіл подарунком стали нові обладнані сучасні кабінети. 

Результатом плідної співпраці обласної, районної рад, Богданівської сільської ради, ПСП «Родіна», батьківської громадськості, адміністрації і колективу  школи став новесенький, обладнаний мультимедійним комплексом і персональними учнівськими ноутбуками кабінет математики, де  створено таке освітнє середовище, яке допомагатиме учням долучитись до новітніх цифрових технологій у вивченні математики задля успішної адаптації у стрімкому сучасному світі. Загальний бюджет проєкту склав 278,955 тис.грн,  з них співфінансування з обласного бюджету- 139,478 тис. грн,  кошти сільського бюджету -50,000 тис. грн., кошти конкурсантів- 89,477 тис.грн.

А в Топільській школі обладнано лінгафонний кабінет для вивчення англійської мови, придбано ноутбуки, гарнітуру, мережевий комутатор, маршрутизатор, інтерактивну дошку, проектор, акустичну систему, принтер.  Як і протягом ряду років,  цей мініпроєкт реалізовано завдяки ініціативній групі Топільсокї школи, підтримки Пісківської сільської ради та фермерського господарства І.П.Хавелова. Загальна вартість проєкту склала 224,637 тис.грн.,  з них кошти обласного бюджету- 110,442 тис.грн., кошти сільського бюджету- 19,195 тис.грн., коти конкурсантів – 95,000 тис.грн.

17 вересня  відбулася презентація трьох мініпроєктів-переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» у Дворічанському районі. На презентаціях був присутній депутат Харківської обласної ради Леонід Заярний. Разом з ним сертифікати, що засвідчують виконання проєктів,  вручила начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків Харківської обласної ради Олена Кулик.

            Представники обласної ради  відзначили системну роботу  ініціативних груп Пісківської сільської ради по участі у обласному конкурсі та залученню партнерів. За 9 років існування конкурсу «Разом в майбутнє» тут було реалізовано 9 мініпроєктів, з них 8 у школі, 1 у дитсадку. Партнером всіх проектів, які мали ще й додаткове фінансування, було фермерське господарство І.П.Хавелова, депутата районної ради.. Всі ці проекти соціального спрямування, направлені на   підвищення якості роботи,  розвиток  здібностей дітей, які є нашим майбутнім.

Фото газета "Дворічанський край"

 

 

 

 

 

Хто на сайті

На сайті 11 гостей та користувачі відсутні