Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Ось і розпочався новий 2020/2021 навчальний рік. Мабуть , не буде перебільшенням стверджувати, що цьогорічне 1 Вересня найбільш бажане, найбільш очікуване, найбільш радісне свято для дітей , їх батьків (чи не в першу чергу) та вчителів  за останні роки. Після усіх «сюрпризів» минулого року, як -то «карантин», «самоізоляція», можливість зустрітись в стінах рідної школи, поспілкуватись наживо  виявилась найбільшим подарунком  для здобувачів освіти Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дворічанської районної ради Харківської області.

Найбільшим, але не єдиним. Цьогоріч батьківський комітет закладу долучився до участі в обласному  конкурсі мініпроєктів «Разом в майбутнє» і одержав перемогу у номінаціі «Добробут та розвиток громад». Результатом плідної співпраці обласної, районної, сільської рад, ПСП «Родіна», батьківської громадськості, адміністрації і колективу  школи став новесенький, обладнаний мультимедійним комплексом і персональними учнівськими ноутбуками кабінет математики. Починаючи роботу над проєктом , хотілось  створити таке освітнє середовище, яке б допомогло учням долучитись до новітніх цифрових технологій у вивченні математики задля успішної адаптації у стрімкому сучасному світі. І, здається, початок на цьому довгому шляху покладено.

Не знаємо, як воно буде далі, що чекає наших дітей: очне, змішане чи з використанням дистанційних форм навчання,  але розуміємо, що кабінет математики у тому вигляді , як зараз, стане у нагоді нашим дітям за будь-якого розкладу. Він  і є те «надійне спорядження», яке допоможе підкорити математичні вершини.

Хто на сайті

На сайті 12 гостей та користувачі відсутні