Харківська область

Дворічанська районна рада

офіційний сайт

 

Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Дворічанської районної  ради

 

Дворічанська районна рада

Календар України. Українське ділове мовлення

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

1 вересня, в усіх школах Дворічанського району, як і в усій країні, відзначили День знань. Традиційно, в цей день проходили святкові лінійки, але в умовах пандемії коронавірусу, адаптивного карантину  формат довелося змінити. Новий навчальний рік розпочався з певними особливостями, зважаючи на епідемічну ситуацію. В школах знайшли альтернативу традиційним лінійкам, замінюючи їх іншими заходами, новими формами проведення. Всі учні  зустрілися з своїми вчителями, побували у підготовлених до нового навчального року класах, ознайомилися з новими правилами гігієни та захисту від коронавірусу. Особливо привітали першокласників та випускників, проводячи лінійки на свіжому повітрі. У школах побували представники батьківського активу, сільські голови.

На таку лінійку до Дворічанського ліцею завітали голова районної ради Г.Г.Турбаба та голова районної державної адміністрації Ю.М.Струков, які  привітали школярів з Днем знань,  побажали  гарних оцінок, плідного навчання, міцної дружби, взаєморозуміння з учителями та підтримки батьків. Г.Г.Турбаба нагадала про успіхи учнів у минулому навчальному році та вручила іменну стипендію народного депутата України Д.О.Шенцева  за значні успіхи у навчанні, науковій, творчій, спортивній та громадській діяльності учням 11 класу Ользі Плачинті, Альоні Домніній, Вікторії Шовгені. Випускники мають у ліцеї надійну зміну:  іменну стипендію також було вручено учениці 10 класу Анастасії Лимар та учню 8 класу  Михайлові Ткаченку. Разом із стипендією учні отримали сертифікати, які засвідчують їх успіхи та солодощі від Благодійного фонду Д.О.Шенцева.

Привітала школярів директор школи Світлана Анатоліївна Золочевська.Першокласники та випускники виступили з музичними вітаннями. Пролунав символічний перший дзвоник, який сповістив про початок нового навчального року. Сподіваємося, що він буде успішним, цікавим.

Фото газета "Дворічанський край"

 

 

Хто на сайті

На сайті 11 гостей та користувачі відсутні